Avenida Paulista Quarto Privado Independente
Dit comfortabele Avenida Paulista Quarto Privado Independente São Paulo hotel is gelegen op 2 km van de Shrine and Convent of São Francisco de Assis en op 25 minuten wandelen van Parque Ibirapuera. Het pension biedt de gasten ook een Wi-Fi in de hele accommodatie.
Het hotel heeft een eersteklas ligging op minder dan 150 meter van Brigadeiro metrostation en in de buurt van Gazeta Theatre. Als pluspunt voor zakenreizigers ligt Avenida Paulista Quarto Privado Independente op afstand van 2,1 km van het Banespa-gebouw. De Mercado Municipal de São Paulo is binnen 10 minuten rjden vanaf het pand in São Paulo gelegen. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Congonhas op 15 minuten rijden.
De privébadkamers bieden een apart toilet en een douche, en comfort zoals een haardroger en badlakens.
Rascal bevindt zich naast Avenida Paulista Quarto Privado Independente hotel en serveert Braziliaanse maaltijden, op 300 meter ervandaan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕌
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Avenida Paulista Quarto Privado Independente hotel?
Gasten kunnen Parque Ibirapuera snel vinden binnen 25-minuten lopen van Avenida Paulista Quarto Privado Independente hotel of het MASP, dat op slechts 11 minuten lopen ligt, bezoeken - ✈
Hoe ver is de luchthaven Congonhas van Avenida Paulista Quarto Privado Independente hotel?
Er is een 5 km afstand tussen Congonhas en Avenida Paulista Quarto Privado Independente hotel. - 🍹
Welke restaurants in de buurt van Avenida Paulista Quarto Privado Independente hotel kun je aanbevelen?
Restaurants in de buurt van Avenida Paulista Quarto Privado Independente hotel zijn onder andere Rascal (binnen 300 meter van de accommodatie) en Pizzaria Urca (200 m). - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Avenida Paulista Quarto Privado Independente hotel uitchecken?
Klanten van Avenida Paulista Quarto Privado Independente hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - ❓
Welke annuleringsvoorwaarden worden aangeboden in dit hotel in São Paulo?
Dit hotel in São Paulo biedt gratis annuleringsvoorwaarden aan. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie.